Способи оплати замовлень

Оплата за товари приймається виключно в національній валюті України, гривні.  Здійснити оплату замовлення Ви можете будь-яким зазначеним нижче способом
 
 

Оплата на рахунок

Оплата на банківський рахунок. Ви можете оплатити замовлення декількома способами:  через Інтернет (використовуючи Приват24, Монобанк і ін.), у відділеннях банків, або з використанням платіжних терміналів.
Зверніть увагу: Відвантаження замовлень, сплачених за безготівковим розрахунком (наприклад, банківською картою) здійснюється тільки ПЛАТНИКОВІ, вказанноному в платіжному документі, з пред'явленням документа що засвітчує особу!

Накладений платіж
Форма оплати можлива тільки при доставці компанією-перевізником "Нова Пошта". Післяплата: Ви оплачуєте товар при отриманні у відділенні перевізника.
Зверніть увагу: за користування послугою "Післяплата" компанія "Нова Пошта" бере комісію 20 гривень + 2% від вартості посилки. Сума замовлення для відправки післяплатою повинна перевищувати 500 (п'ятсот) гривень.
Ми залишаємо за собою право відмовити в даній формі оплати клієнтам, які раніше з якихось причин відмовлялися від відправлених нами посилок.

Оплата готівкою

Оплата готівкою можлива в будь-якому з наших представництв. При оплаті готівкою Ви оплачуєте замовлення в момент його отримання. У Одесы також можлива оплата готівкою кур'єру. З товаром Вам будуть надані видаткова накладна та гарантійний талон


 

Доставка автозапчастин

В співдружності з Новою Поштою здійснює відправку автозапчастин до всіх населених пунктів України.