Інструмент INTERTOOL

INTERTOOL робить життя комфортнішим та кращим за допомогою доступних і якісних будівельних інструментів. Широкий вибір, понад 4000 позицій, допомагає майстрам на будівельних майданчиках, СТО і в ремонтних майстернях виконувати свою роботу якісніше та швидше. А велика мережа магазинів-партнерів у багатьох містах України - Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпро та ін. - робить інструмент INTERTOOL ближчим до користувачів.

Українці обирають INTERTOOL

Бренд INTERTOOL здобув популярність серед майстрів різних професій і тому за нього віддають голос у найпрестижніших преміях.

Українська народна премія

 • 2019 p. - Набори №1 в Україні!
 • 2020 p. - отримано 8 нагород!
 • 2021 p. - отримано 25 нагород!

Вибір споживача

 • Здобута нагорода y 2019 p.
 • Здобута нагорода y 2020 p.

INTERTOOL робить життя комфортнішим та кращим за допомогою доступних і якісних будівельних інструментів. Широкий вибір, понад 4000 позицій, допомагає майстрам на будівельних майданчиках, СТО і в ремонтних майстернях виконувати свою роботу якісніше та швидше. А велика мережа магазинів-партнерів у багатьох містах України - Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпро та ін. - робить інструмент INTERTOOL ближче до користувачів.

Широкий вибір товарів

У нашому каталозі товарів є інструменти для вирішення будь-яких будівельних завдань.

Автоінструмент

Інструмент і аксесуари для ремонту та обслуговування автомобілів у домашніх умовах і на СТО. Представлений широкий вибір: наборів інструментів, ключів, мийок високого тиску, зарядних пристроїв, авто аксесуарів, гідравлічний інструмент.

Електроінструмент і обладнання

Акумуляторний і мережевий інструмент для всіх видів робіт, починаючи від акумуляторної викрутки та закінчуючи настільними станками, бетонозмішувачами та відбійними молотками.

Пневмоінструмент

У даній категорії представлені всі інструменти, що працюють від стиснутого повітря: фарбопульти, гайковерти, зубила, підкачки для коліс тощо.

Компресори

Це серце пневмоинструмента, в асортименті представлені як малошумні безмасляні моделі, так і потужні поршневі компресори з ресивером об’ємом 300 л, а також обладнання і комплектуючі для формування повітряних магістралей і підключення пневмоінструмента.

Драбини і стрем’янки

Широкий вибір приставних драбин, стильних і компактних стрем’янок, а також універсальні трансформери висотою до 7.5 метрів і приладдя до них. Завжди прийдуть вам на допомогу під час висотних робіт.

Вимірювальний інструмент

Лазерні й оптичні прилади, далекоміри, а також штангенциркулі, лінійки та рулетки, високої якості виготовлення, для точного розмічаня під час проведення ремонтних робіт.

Інструмент для оздоблювальних робіт

Широкий вибір ручного інструменту для комфортної роботи з усілякими будівельними матеріалами. Плиткорізи, склорізи, пістолети для піни, терки, шпателя, правила.

Техніка для дому і саду

Містить в собі товари для обрізання дерев, заготівлі дров, догляду за газоном, прибирання снігу, а також ручний садовий інвентар для справжніх любителів чистоти та затишку на ділянці навколо приватного будинку чи на дачі.

Витратні матеріали та приладдя

Тут зібрані біти, абразивні матеріали, клейові стрижні, диски, бури, зубила, свердла, цвяхи, шпильки, скоби, заклепки для продуктивної роботи ручним, пневматичним та електроінструментом.

Кріпильний інструмент

Об’єднує всі інструменти та приладдя для фіксації та ремонту такі як: заклепники, степлери, клейові пістолети, хомути, стяжки, скотч тощо.

Ящики сумки і пояси для інструменту

Різноманітні модифікації інструментальних ящиків, органайзерів та іншого приладдя для зберігання, комфортного транспортування, швидкого доступу і наведення порядку на робочому місці, в майстерні чи гаражі.

Засоби індивідуального захисту

Робочі рукавиці та одяг, захисні окуляри, респіратори і маски, шумоізоляційні навушники, каски і маски для зварників. Товари з даної категорії забезпечать ваш захист під час роботи інструментом.

Столярно-слюсарний інструмент

Ручні інструменти для домашнього набору, що має бути у кожного. Сокири, ножівки, розвідні ключі, плоскогубці, струбцини, молотки, кувалди і ще дуже багато корисних інструментів у асортименті, без яких не робиться жоден ремонт.

Активний відпочинок і туризм

Великий асортимент корисних товарів, що допоможуть вам організувати незабутній і комфортний відпочинок на свіжому повітрі. Газові пальники і плити, похідні ножі та мультиінструменти, тенти, ліхтарі.

Змазки технічні

Рідкий ключ допоможе впоратися зі старими кріпленнями краще, ніж груба сила, а якісні змазки забезпечать надійний захист і тривалу роботу механізмів та рухомих елементів.

Інструмент INTERTOOL

INTERTOOL DIY - це відмінне рішення для тих, хто шукає собі помічника для домашніх робіт і не хоче переплачувати за непотрібні опції та дорогий бренд. Маючи такий інструмент під рукою, ви завжди будете готові виконати будь-яке завдання.

INTERTOOL STORM вирізняє більш висока витривалість. Він розроблений спеціально для трудомістких завдань і роботи у важких умовах, тому інструмент цієї лінійки характеризується вищою продуктивністю, кращою якістю використаних у виробництві матеріалів, покращеною ергономікою корпусу і оптимальною комплектацією.

Основні переваги INTERTOOL DIY:

 • Інструмент для всіх видів побутових робіт
 • Простота, надійність і комфорт в експлуатації
 • Широкий функціонал за доступною ціною
 • Тривалий строк служби

Основні переваги INTERTOOL STORM:

 • Інструмент для регулярного використання
 • У виробництві використані високоякісні матеріали
 • Ергономічність і зручність у користуванні
 • Підвищений термін експлуатації
 • Розширена гарантія за умови реєстрації інструмента, до 3 років