Моторна олива Oscar – це найкращі базові основи у поєднанні з передовими розробками нафтохімічної промисловості. Вся продукція бренду призначена для максимального захисту агрегатів вашого транспортного засобу. Саме тому використання автомобільних мастил Oscar дозволяє не тільки оптимізувати витрату палива, а й підняти загальну продуктивність двигуна. Завдяки високоякісному складу базової олії, а також присадок останньої генерації, виключено окислювальні процеси та значно покращено міцність масляної плівки у плямі контакту. А це в свою чергу збільшує безперебійну працездатність ДВС. Також вигідно відрізняє продукцію еміратської торгової марки та доступна ціна. Підприємства Oscar обладнані новітніми виробничими лініями. Контроль якості продукції відбувається на всіх етапах, включаючи видобуток та закупівлю сировини. Концерн Oscar Lubricants продовжує вдосконалювати власну продукцію, виводячи на світовий ринок нові товари власного бренду, який вже давно набув в Україні гідної репутації. 

Особливості моторних олив Oscar

Кожен тип двигунів має свої особливості та для кожного розроблено свій вид моторної оливи. Oscar пропонує великий вибір олив для двигунів різної техніки:

 • легкових автомобілів (синтетичні та напівсинтетичні оливи);
 • вантажних автомобілів та спецтехніки;
 • мотоциклів (мінеральні та синтетичні оливи);
 • моторолерів, мотоциклів, снігоходів, бензопил, газонокосарок, моторних човнів, різних генераторних установок (мінеральні та синтетичні оливи для двотактних двигунів).

Наприклад, для високоефективних бензинових та дизельних двигунів останнього покоління, зокрема з турбонаддувом і безпосереднім упорскуванням виготовляється синтетична моторна олива, яка:

 • створює екстремально високий захист двигуна (придатна навіть для двигунів з подовженими інтервалами заміни);
 • сумісна з сажовими фільтрами та каталізаторами, що подовжує термін їхньої служби (у складі знижена кількість сульфатної золи, сірки та фосфору);
 • забезпечує високу текучість, полегшує пуск двигуна при низькій температурі;
 • утворює стабільну, стійку при високих температурах плівку, яка захищає двигун від зносу.

А у двотактних двигунах моторну оливу додають безпосередньо до бензину, тому вона повинна:

 • добре змішуватися з бензином й тонкою рівномірною плівкою вкривати усі елементи;
 • мати низьку зольність, щоб повністю згоряти в циліндрі, утворюючи якнайменше диму та нагару;
 • швидко утворювати захисну плівку на тертьових деталях, зберігаючи свої властивості і при нагріванні до 300°С (при проходженні по двигуну).

Oscar

Oscar Lubricants LLC на ринку автохімії понад 25 роки. Компанія розробляє та виробляє мастильні матеріали високих стандартів, які відповідають вимогам ISO 9001:2015, має кілька лабораторій. Головна знаходиться у Парижі, ще одна є найкращою на Близькому Сході, а також їй належить власний завод, найбільший в ОАЕ, розташований в місті Аджман.

Oscar Lubricants – бренд міжнародного масштабу, продукція якого є популярною на території понад 30 країн.

Широкий вибір мастильних матеріалів, які відповідають API і ACEA, схвалений провідними автоконцернами.

Переваги мастил Оскар

Продукція Oscar може використовуватися як в автосервісах, майстернях професійного рівня, так і в гаражних умовах.

Мастильні матеріали доступні та їх легко застосовувати.

Вони утворюють на елементах двигуна стійку оливну плівку, захищаючи від зносу та утворення відкладень.

Склад ретельно перевірений, якість базових олив, присадок та ефективність готової моторної оливи, розробленої з урахуванням особливостей кожного з видів двигунів, багаторазово випробувані в лабораторних умовах.

Високу якість підтверджують сертифікати ISO.

Країна реєстрації бренда: ОАЕ

Сайт: oscarlubricants.com